International

Türkçe

Uni̇vi̇sual marka kimliği i̇çi̇n strateji̇ ve si̇stemleri̇n gelistirilmesi konusunda uzmanlaşmiş, bağimsiz bi̇r i̇talyan şi̇rketi̇di̇r.

ORIJINLER
Gaetano Grizzanti tarafından 1996 yılında Milano’da kurulmuş, 1986 yılında başlayan Şirket Kimliği alanındaki tecrübesini sermayeleştiren Univisual strateji ve yaratıcılık arasında bir bağlantının kurulmasını gerçekleştiren tek bir düşüncenin öncüsüdür.

KÜLTÜR
Univisual, Marka Kimliği hakkında öğretim görevlisi ve ilk İtalyan best sellerinin yazarı olan Gaetano Grizzanti tarafından konunun bilimsel olarak yayılması sayesinde yeni bir kültürün teyit edilmesi ile modern markalaşmaya katkıda bulunmak üzere, İtalya’da bilinen kendi mirasını tüm dünyaya ihraç etmiştir.

ÖDÜLLER
İş Oryantasyonu, Uluslararası Vizyona İtalyanları Birlik ve Yeniliğe Esin Sektörün önde gelenleri tarafından kabul edilen ödüller olarak Univisual projelerinin temel şartlarıdır. Ödüller için tıklayın.

 

UZMANLIK

Uni̇vi̇sual deği̇şi̇mleri̇ne kilavuzluk ederek pi̇yasadaki̇ ki̇mli̇k güçleri̇ni̇ arttirmada li̇der ve i̇ddi̇ali kuruluşlara yardim eder.

STRATEJI
Kendi marka değerini oluşturarak ve kendisi ile kendi rakipleri arasındaki farklılığı göstererek, markası ile piyasalarda yarışabileceği şahsiyetin belirlenmesi amacıyla teklif sisteminin yapılandırılması bakımından iş ile ilgili sorun ve kritik hususların analizleri şunlardır; kimlik analizleri; iş kimliği modeli; marka mimarisi; markanın öz kaynağı; marka kimliğinin yayılması.

GELIŞTIRME
Bir markanın kendi konumunun tekliğinden esinlenilen, diller arası kod ile birlikte yapılan kreasyon ve tasarlama şunlardır: adlandırma; sözel markalaşma; tasarım; logo-font; ambalaj; markalaşma sesi.

YÖNETIM
Yenilenmiş bir marka kültürünün içselleştirilmesinde ve etkili ve doğru bir kimlik sistemi uygulamasında firma timinin kılavuzu: kimlik değişiminin yönetimi; kimlik sisteminin normalleşmesi; marka kılavuzu; eğitim; iletişim aygıtları.

 

YAKLAŞIM

Univisual change les paradygmes d’une identite en faisant evoluer la strategie commerciale traditionnelle basee sur le produit en une strategie adaptee a l’affirmation de la marque.

KEŞIF
Bir kimlik gelişimi bakımından Univisual’ın müdahalesi gerek yerel gerek ise global piyasaların araştırılması ve kritiklik analizlerinin gerçekleşmesi aşamasında başlar.

MARKA FIRTINASI
Sonuca amaçlanmış ve kesin olan Univisual metodolojisi stratejik atölye ve pragmatik mukayese oturumları sayesinde müşteri iye birlikte oluşturulan bir sürece dayanmaktadır.

HEYECAN
İşe dönük bir metottan yararlanarak Unvisual bir markanın müşterilerine entrika yapması gereken bir marka ile farklı ve emosyonel faktörlere müdahale eder.

 

Daha fazla bilgi istiyorsanız, şu adrese bir istek gönderin:: info@univisual.com

 

Condividi su:
FacebookTwitterEmailWhatsAppLinkedIn

UNA STRATEGIA SU MISURA

Entra in contatto con Univisual

CONTATTACI